JESTEŚMY
CREATIVE DESIGN

W branży internetowej działamy już 8 lat. Zaczynaliśmy od prostych stron internetowych. Wraz z rozwojem technologii wzbogacaliśmy nasze projekty o zaawansowane dodatki, animacje i responsywność, dzięki której strony wyświetlane są prawidłowo w każdej rozdzielczości. Dziś nasze portfolio obejmuje ponad 100 zrealizowanych projektów. Naszą ofertę kierujemy zarówno do firm, instytucji, jak i osób prywatnych.

Projektujemy i tworzymy profesjonalne strony www, sklepy internetowe, portale i serwisy. W swoich projektach wykorzystujemy system zarządzania treścią CMS Joomla!
Zajmujemy się również projektowaniem graficznym. Tworzymy kompletną identyfikację wizualną firm: logotypy, wizytówki, ulotki i inne materiały reklamowe.
Korzystając z nowych technologii, tworzymy różnego rodzaju skrypty i aplikacje dedykowane, usprawniając pracę w wielu firmach.

Nasze umiejętności

Podążając za nowoczesnymi technologiami, wciąż poszerzamy naszą wiedzę i podnosimy umiejętności, jednocześnie stosując sprawdzone i bezpieczne standardy. Wszystko po to, by z każdym projektem być coraz lepszym.

Nasze projekty realizujemy w oparciu o najnowsze standardy W3C, m.in języki: HTML5, CSS3, Js, PHP. Każda strona posiada dostęp do systemu zarządzania treścią CMS Joomla! i jest w pełni responsywna, dzięki zastosowaniu specjalnych frameworków. Projekty graficzne wykonujemy przy użyciu takich programów jak Adobe Photoshop i Illustrator.

CSS3 & HTML5
100%
PHP
95%
JAVASCRIPT
95%
JOOMLA
100%
PHOTOSHOP
95%
ILLUSTRATOR
85%

Indywidualny projekt graficzny

Do każdego zlecenia przygotowujemy indywidualny projekt graficzny zgodny z wytycznymi Klienta. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wyróżnisz się na tle konkurencji, a Twoja strona w pełni odzwierciedli charakter Twojej firmy.

Responsive Web Design

Projektowanie na wiele rozdzielczości to dziś już standard. Twoja strona będzie poprawnie i płynnie wyświetlana zarówno na ekranie komputera, jak i na tablecie czy telefonie komórkowym.

Nowoczesne technologie

Wzbogacimy Twoją stronę o nowoczesne technologie. Dodamy do niej efektowne animacje, video, slidery, system zarządzania treścią. Wszystko po to, aby Twoja strona się wyróżniała i przyciągała uwagę Twoich nowych klientów.

Optymalizacja stron www

Nasze strony optymalizujemy pod kątem wydajności, szybkości i poprawnego wyświetlania przez wyszukiwarki. Dzięki temu zwiększy się wartość Twojej strony dla wyszukiwarki, co przełoży się na liczbę wyświetleń.

Creative Design

Rozkręcasz nowy biznes lub chcesz odświeżyć wizerunek swojej firmy? Wybierz Creative Design - profesjonalne strony www, sklepy internetowe, aplikacje dedykowane, identyfikacja wizualna.

Logo firmy w stopce