Oferta firmy projektowanie graficzne
Oferta firmy copywriting
Komputer na biurku
Oferta firmy programowanie stron

NASZA OFERTA

Przedstawiamy Państwu zakres naszych usług. Zapewniamy projekty najwyższej jakości, od prostej strony po rozbudowane sklepy internetowe. Gwarantujemy profesjonalne wsparcie techniczne i kompleksową pomoc na każdym etapie projektu. Zapraszamy do współpracy!

Ikonka dla pierwszej oferty
Strony internetowe

Tworzymy strony internetowe wykorzystując pełne możliwości języków HTML5, CSS3, Java, PHP. Nasze strony są w pełni responsywne, mają przejrzysty i intuicyjny wygląd, a także posiadają system zarządzania treścią.

Ikonka dla drugiej oferty
Identyfikacja wizualna

Oferujemy kompletną identyfikację wizualną firmy lub marki. Zaprojektujemy dla Ciebie niezbędne elementy identyfikacji i materiały promocyjne: logo, wizytówki, ulotki, broszury, teczki ofertowe, papier firmowy itp.

Ikonka dla trzeciej oferty
Sklepy internetowe

Nasze sklepy internetowe posiadają indywidualny projekt graficzny dostosowany do Twojej branży. Dodawanie kolejnych produktów i zarządzanie nim jest niezwykle proste i intuicyjne. Działamy na systemach Presta Shop i Joomla!

Ikonka dla czwartej oferty
Portale internetowe

Budujemy nowoczesne i atrakcyjne pod względem graficznym portale internetowe. Nasze projekty realizujemy zgodnie z zasadami użyteczności UX, a zastosowane w nich technologie gwarantują wydajność i stabilność portalu.

Ikonka dla piątej oferty
Migracje danych

Oferujemy również możliwość przeniesienia danych między różnymi systemami zarządzania treścią. Szybko i sprawnie przeniesiemy całe strony zachowując dane i szablony w formacie 1:1, zapewniając jednocześnie ciągłość pracy.

Ikonka dla szóstej oferty
Usuwanie wirusów

Jeśli Twoja strona internetowa została zainfekowana niebezpiecznym oprogramowaniem usuniemy z niej szkodliwe skrypty, aplikacje i wirusy. Dodatkowo zabezpieczymy ją abyś uniknął w przyszłości złośliwych ataków.

Ikonka dla siódmej oferty
Aplikacje dedykowane

Tworzymy aplikacje dedykowane do systemu zarządzania Joomla! Projektujemy różnego rodzaju skrypty, dodatki i rozbudowane komponenty usprawniające zarządzanie firmą, między innymi importery cen oraz eksportery treści.

Ikonka dla ósmej oferty
Copywriting

Zajmujemy się pisaniem artykułów zarówno tematycznych, jak i sponsorowanych. W swojej ofercie mamy również redagowanie i korektę treści. Pisane przez nas artykuły są zgodne z najnowszymi zaleceniami Direct Answers.

Ikonka dla dziewiątej oferty
Szablony aukcji

Zwiększ sprzedaż w Internecie i zamów u nas profesjonalne szablony aukcji. Zapewniamy indywidualny projekt graficzny, integrację graficzną ze stroną firmową, wsparcie techniczne i pomoc przy dodawaniu aukcji.

PRZYKŁADOWE CENY

Poniższe przykłady to tylko orientacyjne ceny naszych usług. Każdy projekt jest wyceniany przez nas indywidualnie po dokładnej analizie.

Projekt logo

od 300 zł

3 projekty graficzne logo

wersja podstawowa i achromatyczna

3 korekty po wyborze logo

pliki w formatach AI, JPG, SVG, PNG

Strona www

od 599 zł

indywidualny projekt graficzny

do 5 podstron

wersja responsywna strony

3 zdjęcia komercyjne

Sklep www

od 1 900 zł

profesjonalny projekt graficzny

do 5 podstron

wersja responsywna sklepu

instalacja na serwerze

Jak działamy?

ETAPY WSPÓŁPRACY

Najważniejszym etapem podczas całego procesu realizacji zlecenia jest poznanie potrzeb i oczekiwań ze strony Klienta. Podczas pierwszej rozmowy omawiamy wszystkie szczegóły i wytyczne potrzebne do przygotowania wstępnego szkicu projektu. Między innymi: opis działalności Państwa firmy, oczekiwany wygląd i zastosowane technologie, funkcjonalność systemu zarządzania, termin realizacji i warunki umowy. Po ustaleniu wszystkich szczegółów następuje podpisanie umowy, która zabezpieczy interesy każdej ze stron i wpłata zaliczki w wysokości 20% wartości projektu.
Na podstawie zebranych informacji możemy przystąpić do pracy nad projektem. Tworzymy szkic projektu, w którym rozmieszczamy wszystkie istotne elementy, dobieramy kolorystykę, typografię, wyszukujemy odpowiednie zdjęcia itp. Kiedy wstępny projekt jest już gotowy, wysyłamy go Państwu do akceptacji. Uwzględniamy ewentualne poprawki nanosząc je na projekt, aż do pełnego zadowolenia. Ilość poprawek nie ma dla nas znaczenia, ważne jest zadowolenie Klienta z naszego projektu.
Po zatwierdzeniu ostatecznego wyglądu następuje realizacja projektu. Przygotowaną wcześniej grafikę programujemy w standardowych językach do kodowania: HTML, CSS, Js. Nasz kod będzie zoptymalizowany i przygotowany tak, aby strona poprawnie wyświetlała się w każdej rozdzielczości. Projekt wzbogacany jest o różnego rodzaju animacje czy system zarządzania. Na tym etapie przesyłają nam Państwo gotowe treści do umieszczenia na stronie, bądź zlecają to nam i zatwierdzają ostatecznie zdjęcia. Korzystamy tylko z płatnych zdjęć komercyjnych na legalnych licencjach.
Po zakończeniu wszystkich prac, przekazujemy w ręce Klienta gotowy i przetestowany pod względem jakości i wydajności projekt. Instruujemy naszych Klientów w jaki sposób zarządzać i administrować stroną. Jeśli wszystkie zalecenia zostały przez nas spełnione, umieszczamy stronę na serwerze pod właściwą domeną i przekazujemy Państwu wszystkie pliki wraz z prawami do wykonanego projektu. Podpisujemy protokół odbioru i wystawiamy fakturę końcową za wykonane przez nas prace. Zapewniamy Państwu 12-miesięczną pomoc i wsparcie techniczne.

Creative Design

Rozkręcasz nowy biznes lub chcesz odświeżyć wizerunek swojej firmy? Wybierz Creative Design - profesjonalne strony www, sklepy internetowe, aplikacje dedykowane, identyfikacja wizualna.

Logo firmy w stopce